Чистка ноутбука у Харкові

Цены на Чистка ноутбука у Харкові

 • Чищення ноутбука від пилу та бруду
 • Заміна термопасти
 • Ремонт та заміна вентилятора

Наші сервісні центри

Дзвоніть за номером
+38 098 278 37 59

Адреса сервісних центрів
- м. Харьків, вул. Чернишевського 12

Якщо ваш ноутбук або нетбук став сильно шуміти і грітися, однозначно йому потрібне чищення та заміна термопасти. Знайти спеціаліста, який швидко та якісно це зробить з виїздом на будинок можна на сайті пошуку майстрів searcher.com.ua.

Чому треба чистити ноутбук

Ноутбук, компактний пристрій, його використовують на столі, дивані, в ліжку і просто на колінах, особливо не замислюючись про тип поверхні. Дрібні ворсинки та пил затягуються разом із повітрям у вентиляційні отвори ноутбука та осідають на внутрішніх компонентах ноутбука. Згодом пил накопичується і ускладнює природний повітрообмін. Спрацьовує примусова вентиляція. Якийсь час пристрій справляється із повсякденними завданнями. Але згодом користувач починає помічати, що комп'ютер починає працювати повільніше, шумить та гріється. Це сигнал, що настав час чистити ноутбук.

Коли потрібен майстер з чищення ноутбука

Висока температура лептопа і сильний шум є явною ознакою того, що ноутбуку потрібен сервіс. Інакше це може призвести до передчасного зношування внутрішніх компонентів.

Заміна термопасти є важливим етапом сервісу ноутбука. Вона розташовується на радіаторі процесора та сприяє кращому відводу тепла від чіпа. Важливо витримати рівномірність нанесення пасти, інакше тепло відведення буде нерівномірно, що призведе до поломки процесора.

Де знайти майстра для чищення від пилу та бруду ноутбука у Харкові

 

Найбільша база фахівців із сервісного обслуговування ноутбуків у Харкові та області можна знайти на сайті пошуку майстрів searcher.com.ua. Проста і зручна навігація по сайту, тут ви в два кліки знайдете спеціаліста, який приїде до вас додому і за годину приведе до тями ваш ноутбук. Не шукайте оголошень під'їзду або в інтернеті, заходьте на searcher.com.ua.

Часто задавані питання

 • 💥 Як дізнатися ціну на чистка ноутбука у Харкові у Харкові

  Вартість можна дізнатись на нашому сайті. Або зателефонувати до нашого менеджера з 9:00 до 21:00 щоденно у Харкові

 • 📝 Яка гарантія на роботу?

  Ми гарантуємо на чистка ноутбука у Харкові до 12 місяців. Кожен ремонт супроводжується видачею гарантійного талону на встановлену запчастину.

 • 👷 Як викликати майстра додому, якщо потрібний чистка ноутбука у Харкові?

  Для виклику майстра додому достатньо скористатися кнопкою запису на ремонт, або скласти запис разом з консультантом за номером 098 278 37 59

 • 🏧 Скільки часу відбувається чистка ноутбука у Харкові у Харкові?

  чистка ноутбука у Харкові проводиться на протязі 2-3 годин, після виїзду майстра до Вас у Харкові

Наша команда
Дмитрий
Дмитрий
Мастер ремонта холодильников
Алексей
Алексей
Мастер ремонта стиральных машин
Кирилл
Кирилл
Мастер ремонта телевизоров
Максим
Максим
Мастер ремонта смартфонов
Наші партнери
AppleLab
Kiwi
Строим Дом
Sminion

Отзывы покупателей

Написать отзыв