Ремонт холодильників у Києві

Цены на Ремонт холодильників у Києві

 • Заправлення холодильника
 • Заміна терморегулятора
 • Ремонт панелі керування
 • Ремонт компресора
 • Усунення витоку
 • Заміна випарника
 • Заміна фільтра-осушувача

Наші сервісні центри

Телефонуйте за телефоном
+38 098 278 37 59

Адреси сервісних центрів
- м. Киев, Оболонський проспект 21,

Якщо холодильник не включається, не морозить, тече, намерзає лід, шумить, не вимикається або виявляються інші симптоми, слід перестати користуватися пристроєм, вимкнути з електромережі і звернутися до майстра з ремонту холодильників. Знайти спеціаліста з ремонту побутової техніки в Києві та області швидко у найближчому розташуванні від вас можна на сайті пошуку майстрів з ремонту квартир та побутової техніки searcher.com.ua.

Ремонт холодильників: симптоми та типи поломок

Існує різні типи та види холодильників, крапельні та no frost, двокамерні, трикамерні та сайд бай сайд. Але незважаючи на це є ряд типових поломок, характерних для всіх моделей. Кожна з цих несправностей має ознаки, за описом, яких досвідчений майстер зможе поставити діагноз.

Холодильник не вмикається. Якщо проблем з електропостачанням немає, розетка, до якої підключений холодильник працює справна проблема в блоці управління. 

Холодильник не холодить. Пристрій показує нормальну роботу, але у холодильнику не холодно. У цьому випадку слід перевірити налаштування охолодження в блоці керування. А також звільнити техніку. Розмір холодильника обчислюється в літрах, навантаження призводить до порушення функціональності. Якщо це не допомогло, значить зіпсований фреон. Міняти його повинен майстер з ремонту, цю процедуру можна зробити вдома.

Холодильник сильно морозить. Насамперед повіряємо налаштування в блоці управління. Якщо все гаразд, проблема в поломці термостата не спрацьовує температурне реле.

Запах із холодильника. Якщо дефект не пов'язаний із зіпсованими продуктами та гігієною, проблема пов'язана із патрубками.

Освіта інею на випарнику. Причина - порушення герметичності через пошкодження ущільнювача. Може здатися, що таку незначну поломку можна вирішити самостійно, але для якісного ремонту з гарантією, що холодильник прослужить не один рік, слід звертатися до сервісного центру або майстра з ремонту холодильників.

Ремонт холодильників: типи ремонту

Точну причину несправності може назвати тільки майстер з ремонту. Зазвичай ремонт холодильників проводять вдома, за рідкісними винятками, коли необхідно транспортувати пристрій у сервісний центр.

На порталі Searche можна знайти спеціаліста або майстерню для ремонту таких типів:

Лінійний ремонт холодильників. До цієї категорії належать послуги із заміни окремих деталей. За вашим описом симптомів, досвідчений фахівець може припустити який саме елемент несправний. До цієї категорії входять послуги:

Вартість такого ремонту значно нижча, ніж капітального та закінчується одним візитом майстра. Його можна зробити ще дешевше, якщо використати не оригінальні деталі, але в такому разі гарантія буде меншою.

Капітальний ремонт. До цієї категорії належать:

Для цього ремонту потрібне додаткове обладнання. Капітальний ремонт супроводжується додатковими послугами, промиванням системи, очищенням фільтрів. 

Де знайти майстра з ремонту холодильників у Києві

Швидко знайти професіонала у вашому районі Києва з ремонту холодильників вдома можна на порталі для пошуку майстрів з ремонту квартир та побутової техніки searcher.com.ua. У нас найбільший каталог спеціалістів та майстерень з ремонту холодильників та іншої побутової техніки. Тільки справжні професіонали справжнім портфоліо та чесними відгуками та рейтингом.

 

 

Часто задавані питання

 • 💥 Як дізнатися ціну на ремонт холодильників у Києві

  Вартість можна дізнатись на нашому сайті. Або зателефонувати до нашого менеджера з 9:00 до 21:00 щоденно у Києві

 • 📝 Яка гарантія на роботу?

  Ми гарантуємо на ремонт холодильників до 12 місяців. Кожен ремонт супроводжується видачею гарантійного талону на встановлену запчастину.

 • 👷 Як викликати майстра додому, якщо потрібний ремонт холодильників?

  Для виклику майстра додому достатньо скористатися кнопкою запису на ремонт, або скласти запис разом з консультантом за номером 098 278 37 59

 • 🏧 Скільки часу відбувається ремонт холодильників у Києві?

  ремонт холодильників проводиться на протязі 2-3 годин, після виїзду майстра до Вас у Києві

Наша команда
Дмитрий
Дмитрий
Мастер ремонта холодильников
Алексей
Алексей
Мастер ремонта стиральных машин
Кирилл
Кирилл
Мастер ремонта телевизоров
Максим
Максим
Мастер ремонта смартфонов
Наші партнери
AppleLab
Kiwi
Строим Дом
Sminion

Отзывы покупателей

5

1 отзывов
Написать отзыв